UltraWomen to miejsce dla Was i o Was – to Wy, Wasze historie, przeżycia i emocje, które my tutaj postaramy się zatrzymać w słowach i kadrach fotografii. Razem będziemy szukać inspiracji i dzielić się doświadczeniami. Wzajemnie motywować do działania, rozwijać pasje, zarażać pomysłami.

Zależało nam, aby stworzyć miejsce, do którego będziecie chętnie zaglądać, „wpadać”  bez zapowiedzi, a my zawsze będziemy pod ręką. Na naszych łamach sport oraz aktywność fizyczna grają pierwsze skrzypce. O nich będziemy pisać – oczami i przez pryzmat kobiet, ale tworząc UltraWomen nie mniej ważny, był dla nas akcent typowo kobiecy skąd dział styl życia, a w nim: zdrowie, pielęgnacja i miejsca… a te tutaj chcemy pokazać Wam szczególne.

Spotkacie tu różne charaktery, różny wiek, różne cele, poznacie róże osobowości, talenty – tak różne, jak różne jesteśmy My kobiety…

Jeśli masz marzenia – masz wszystko… bo jak mawiała Paryska ikona stylu Coco Chanel „Nawet jeśli urodziłaś się bez skrzydeł najważniejsze, abyś pozwoliła im wyrosnąć”.

Oddajemy w Wasze ręce to miejsce i mamy nadzieję, że od dziś będzie ono „dodawać wiatru” w Wasze skrzydła!

fotografia: D. Kozioł