Co roku, kiedy natura budzi się do życia, Polska stolica biegów górskich przyciąga nad Dunajec krajową elitę, topowych zawodników, specjalistów od biegów długich, krótkich, oraz verticali, a to wszystko za sprawą rozgrywających się tutaj Mistrzostw Polski. My natomiast zapraszamy Was do — położonej pomiędzy pastelowymi Pieninami a Pasmem Radziejowej — Szczawnicy, kiedy szlaki powoli pustoszeją, robi się cicho i spokojnie, a przyroda zachwyca spektaklem barw. Razem z naszym teamem na czele z Kasią Solińską sięgnij po sprawdzony sposób na naładowanie baterii przed nadchodzącą zimą, w miejscu, gdzie majestat gór można dostrzec nie tylko ze szczytów. Jesień sprzyja regeneracji i aktywnemu wypoczynkowi, to również idealny czas zarówno na podsumowanie biegowego sezonu, jak i spojrzenia w kierunku tego, który nadchodzi.


Obiecujemy, że to będzie dobry czas, pełen pozytywnych emocji, energii, z dawką inspiracji – wśród kobiet, które mimo różnicy wieku, charakterów, celów – myślą podobnie jak Ty! Jesteśmy również pewne, że wspólnie spędzony czas „doda wiatru” w Wasze skrzydła! My z pewnością będziemy w nie dmuchać – nie tylko podczas RUN CAMPU, ale jeszcze długo po nim.

Stworzyłyśmy autorski plan treningowy, który pozwoli Wam aktywnie spędzić czas na miarę swoich możliwości. Zadbamy o Waszą kondycję umożliwiając Wam szereg aktywności i sposobów na regenerację. Śladem poprzednich obozów, intensywność naszych treningów dostosowywana będzie do poziomu wytrenowania uczestniczek, tak aby każda z Was czuła się komfortowo, bez presji i niepotrzebnych myśli „nie dam rady”. Gwarantujemy, że dasz radę i wrócisz do domu z bagażem motywacji. Podczas 3-dni spędzimy aktywnie czas, pokarzemy Wam, nie tylko jak ćwiczyć efektywnie, ale również jak czerpać z tego przyjemność, a przede wszystkim, że biegi górskie to fantastyczna przygoda, po którą warto sięgnąć i ją pielęgnować.

Ultra Women RUN CAMP to także najlepsza okazja, aby kolejny raz potrenować w towarzystwie Katarzyny Solińskiej, która podzieli się z swoimi biegowymi doświadczeniami, w tym wrażeniami i wspomnieniami z tegorocznej edycji UTMB, gdzie koronny dystans: 170 km wokół Mont-Blanc, ukończyła w TOP10 światowych zawodniczek, a jej 6. miejsce to najlepsze wynik w historii polskiego trailu na tej imprezie.

Poza treningami biegowymi:

-zajęcia uzupełniające

-zastrzyk wiedzy merytorycznej

-odnowa biologiczna

-wspólny czas w kobiecym gronie

SZCZEGÓŁY:

-4 posiłki dziennie, z uwzględnieniem potrzeb treningowych

-możliwość wyboru diety klasycznej, wegetariańskiej, wegańskiej – zgłoś preferencje przy rezerwacji

-zakwaterowanie w pokojach 3 osobowych, standard +

-3 różne jednostki treningowe dziennie

-strefa recovery

-strefa Spa&Wellnes

-powitalny pakiet

-wieczór motywacyjny


LOKALIZACJA: Na miejsce naszego jesiennego RUN CAMPU wybrałyśmy malowniczą Szczawnice, niewielkie miasteczko uzdrowiskowe w województwie małopolskim. Położone na pograniczu Pienin i Beskidów Zachodnich, w dolinie potoku Grajcarek, będącym jednocześnie dopływem Dunajca. Można tutaj znaleźć szereg atrakcji turystycznych i bez końca delektować się przepięknymi widokami, ale to, co było dla nas kluczowe to doskonałe uwarunkowanie terenu dające ogromne możliwości treningowe. Ponadto chciałyśmy zaprosić Was do miejsca, które zarówno dla zawodowych biegaczy, jak i amatorów jest obowiązkowym punktem na mapie Polski.

ZAKWATEROWANIE: W luksusowym hotelu SZCZAWNICA PARK Resort&Spa***** z nielimitowanym dostępem do strefy Spa, w 3 osobowych pokojach STANDARD+  z prywatną łazienką, urządzonych z górskim akcentem: więcej: www.szczawnica-park.pl/hotel/idea

To co? Z kim się widzimy?

Pytania oraz rezerwacje: redakcja@ultrawomen.pl 

Śledź nas na IG, FB: 

@ultrawomen_magazyn  @youareultrawomen

@katarzyna_solinska_runner