Matylda Kowal RUN CAMP to obóz dla każdego, bez względu na poziom zaawansowania. Dla tych, którzy pragnął rozwijać swoją biegową pasję, szukają nowych bodźców treningowych lub zwyczajniej chcą zacząć biegać pod okiem profesjonalistów.

Intensywność naszych treningów dostosowywana jest do poziomu wytrenowania każdego z uczestników. Obóz, poza szlifowaniem formy, to zastrzyk motywacji i inspiracji do pracy własnej. Podczas 4-dni razem spędzimy aktywnie czas, pokazując uczestnikom jak biegać efektywnie. Zwrócimy również uwagę na trening funkcjonalny oraz najczęściej zaniedbywaną regenerację. Wspólnie odkryjemy nowe aspekty biegania oraz poprawimy jakościowo trening indywidualny. Camp to także najlepsza okazja, aby pobiegać w towarzystwie Matyldy Kowal, która podzieli się z swoimi biegowymi doświadczeniami i opowie o bieganiu z perspektywy wielokrotnej reprezentantki Polski podczas najważniejszych imprez lekkoatletycznych na świecie, w tym dwukrotnie Igrzysk Olimpijskich.

Poza treningami biegowymi:

-ćwiczenia uzupełniające

-dawkę wiedzy merytorycznej

-nowinki technologiczne mające wpływ na komfort i jakoś biegania

-kluczowe elementy diety

-odnowę biologiczną

Będzie to efektywnie wykorzystany czas, połączony z formą aktywnego wypoczynku!

SZCZEGÓŁY:

-3 posiłki dziennie, z uwzględnieniem potrzeb treningowych

-możliwość wyboru diety klasycznej, wegetariańskiej, wegańskiej – zgłoś preferencje przy rezerwacji

-3 jednostki treningowe dziennie pod opieką specjalistów, podczas których poruszane będą takie zagadnienia jak: prawidłowa technika biegu, formy treningu, budowanie wytrzymałości i szybkości, mobilizacja, stretching, ćwiczenia siłowe

-omówimy wpływ odnowy biologicznej na organizm, odpowiednie przygotowanie mentalne do uprawiania sportu

-strefa recovery

-zajęcia w małych grupach z uwzględnieniem poziomu zaawansowania

-niegraniczony dostęp do basenu i Strefy Spa

-powitalny pakiet

-materiały szkoleniowe

-do dyspozycji sala kinowa, bilard, lobby

-wspólna integracja, wieczór filmowy, ognisko

 

Za dodatkową opłatą możliwość wykupienia zabiegów w strefie Spa&Wellnes

 

Powitalny pakiet, a w nim m.in.:

-koszulka techniczna

-pakiet startowy na wybrany biega organizowany przez RUN Rzeszów (piątka, dyszka, półmaraton lub maraton)

-dopasowana indywidualnie konsultacja w formie on-line z Matyldą

LOKALIZACJA:

Na miejsce naszego wiosennego Campu wybrałyśmy malowniczą miejscowość Radawa należącą do najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych miejscowości turystycznych województwa podkarpackiego. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na mikroklimat z dużą zawartością jodu porównywalną ze stężeniem nadmorskim. Powietrze jest tu zdrowe, rześkie, wspaniale pachnie lasem różnorodnym w bogatce spectrum fauny i flory – ciekawostką jest występowanie bobrów. Do tego uwarunkowanie terenu w tym liczne ścieżki przyrodniczo-krajoznawcze idealnie nadające się na treningi biegowe.

ZAKWATEROWANIE:

W komfortowych 3-osobowych domkach Osada na terenie Kompleks Bacówka Radawa Spa**** nielimitowanym dostępem do strefy Spa (basen, jacuzzi, zewnętrzna gorąca bania), za dodatkową opłatą możliwość wykupienia zabiegów (szeroki pakiet masaży). Do dyspozycji w obiekcie siłownia, sala kinowa, bilard, lobby, ogród zewnętrzny. Hotel otaczają przepiękne lasy sosnowe i świerkowe.

WYŻYWIENIE:

Pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie wraz z ciepłymi i zimnymi napojami):

-różnorodne śniadanie w formie bufetu

-specjalnie przygotowany lunch w postaci zupy i drugiego dania

-bogata kolacja z ciepłymi daniami, zimną płytą, owocami i słodkim bufetem

Wszystkie posiłki serwowane są budynku głównym w restauracji Parzenica, możliwość wyboru diety – preferencje należy zgłosić obowiązkowo przy rezerwacji.

KADRA:

Matylda Kowal – lekkoatletka specjalizująca się w biegach długich. Dwukrotnie występowała w biało-czerwonych brawach podczas igrzyskach olimpijskich, w 2012 w Londynie oraz w 2016 w Rio de Janeiro. Wielokrotna medalistka mistrzostw Polski, a także reprezentantka Polski na Mistrzostwach Europy, w Pucharze Europy i w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy.  Trener biegowy oraz personalny.

Piotr Kowal – doświadczony, licencjonowany trener lekkiej atletyki, magister wychowania fizycznego. Organizator licznych, prestiżowych imprez sportowych. Zawodnicy z pod jego skrzydeł regularnie zasilają reprezentację Polski podczas najważniejszych zwodów, w tym również Igrzysk Olimpijskich.

Sylwia Wojtowicz-Sander – ekspert ds. PR w sporcie, koordynator prasowy zawodów biegowych, redaktor naczelna magazynu ultrawomen.pl, amatorski zawodnik na dystansach ultra.

CO SPAKOWAĆ:

Odpowiednią odzież sportową – na różne warunki: na ładną, jak i deszczową pogodę. Z uwzględnieniem również treningów na macie i siłowni. Strój kąpielowy, klapki. Buty do biegania, najlepiej 2 pary.

Warto mieć: Obuwie biegowe przeznaczone do biegania w terenie zalesionym, zegarek biegowy oraz pulsometr.

WAŻNE:

Opłata rezerwacyjna wynosi 500 zł i jest bezzwrotna.

Cena nie obejmuje dojazdu na obóz. Transport jest we własnym zakresie, jeśli jednak niezbędna będzie nasza pomoc postaramy się wesprzeć również w tej kwestii.

Każdy uczestnik zobowiązany jest posiadać i przekazać organizatorowi oświadczenie potwierdzające, że stan zdrowia umożliwia uczestnictwo w obozie.

W związku z pandemią COVID-19 obowiązywać będą aktualne wymogi sanitarne. Jeśli obóz nie odbędzie sie z przyczyn leżących po stronie organizatora uczestnicy otrzymają 100% zwrotu kosztów.

 

Termin: 31.03-03.04.2022

Miejsce: Kompleks Bacówka Radawa Spa****

Ilość miejsc ograniczona!

 Zapisy: matyldakowal@gmail.com

Kontakt: 660702284 lub 533119184

Partnerzy: