Kilka lat temu Anna Lewandowska zabrała się za formę i zdrowe nawyki żywieniowe nie tylko Polek, ale i Polaków. Poznaliśmy ją jako nieśmiałą Anię – żonę piłkarza Roberta Lewandowskiego, której sukcesy sportowe pozostawały w cieniu męża… Wydawać by się mogło, że w tym miejscu będzie można postawić kropkę kończącą historię „Lewej”, lecz ona mimo wszystko, w swoim stylu i tempie sukcesywnie podążała własną drogą, by dziś dumnie i nieco na przekór początkowym prognozom, stać się zarówno inicjatorką, jak i twarzą różnego rodzaju akcji. Jedną z nich – i o niej dziś mowa – jest ogólnopolska kampania edukacyjna „Zdrowie bez wymówek”, w ramach której bezpłatnie można wykonać badanie: morfologii, glukozy oraz poznać swój lipidogram.

Sukces na miarę zdrowia!
Jak podkreśla sama Anna Lewandowska – w temacie zdrowia nie ma kompromisów. Dotychczas w ofercie SuperMenu można było znaleźć kilkanaście zdrowych diet – odpowiednio zbilansowanych i dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

Czy może być zdrowiej?
Zdecydowanie tak. Marka SupeMenu, pod hasłem DAJ SIĘ PRZEBADAĆ, rozpoczęła kampanię „Zdrowie bez wymówek”, idąc tym samym o krok dalej w zmienianiu naszych nawyków na te jeszcze zdrowsze.

Bo w kwestii zdrowia nie ma kompromisów…
Dlatego SuperMenu dedykuje kampanię nie tylko swoim stałym klientom. Każda osoba, która zamówi dowolną dietę z cateringu marki (wystarczy zamówienie na jeden dzień) w łatwy i przystępny sposób otrzyma możliwość dołączenia do akcji.

W zasadzie wystarczą 3 kroki:
1. Zamówić dowolną dietę.
2. Wpisać ID zamówienia i wygenerować kod na bezpłatne badanie krwi.
3. Umówić się na badanie na stronie uPacjenta i zrealizować kod.

Akcja rozpoczęła się dwa tygodnie temu – miłą niespodzianką w postaci zaproszenia na badania wraz z pierwszym śniadaniem w zestawie z cateringiem od SuperMenu!
Od 25 maja br., do tej pory w całej Polsce liczba osób, które skorzystały z bezpłatnych badań w ramach kampanii przekroczyła 500 osób.

Dlaczego warto?
Morfologia krwi dostarcza najważniejszych informacji o stanie naszego organizmu i to właśnie dzięki niej dostajemy szansę na szybkie wykrycie wielu chorób. Niestety często o niej zapominamy, tracąc tym samym możliwość na podjęcie właściwych kroków! Ponadto morfologia wykaże różnego rodzaju niedobory np.: witaminy B12, kwasu foliowego oraz może wskazywać na procesy zapalne.

Krew daje odpowiedź na wiele pytań… ale aby je uzyskać najpierw trzeba zrobić badanie. Statystyki są bezlitosne – jak wynika z danych KRN w ciągu ostatnich trzech dekad liczba nowych zachorowań na nowotwory układu krwiotwórczego i chłonnego wzrosła ponad dwukrotnie. Dlatego ich wczesne wykrycie ma ogromne znaczenie, ale bez badania krwi jest ono praktycznie niemożliwe.
Z kolei dzięki badaniu poziomu glukozy, przede wszystkim dajemy sobie szansę na zdiagnozowanie i monitorowanie przebiegu cukrzycy oraz ocenę metabolizmu węglowodanów.
Lipodogram natomiast przyniesie odpowiedzi dotyczące gospodarki tłuszczowej. Dowiesz się, czy funkcjonuje właściwie, poznasz swój poziom cholesterolu i sprawdzisz ryzyko chorób z nim związanych.

Celem akcji jest wspieranie oraz motywowanie do holistycznego dbania o siebie! Badania krwi są wykonywane w wybranym przez Ciebie miejscu i czasie. Można je wykonać szybko, wygodnie i komfortowo, i co najważniejsze nawet bez wychodzenia z domu.

Daj się przebadać z SuperMenu.
Teraz. Bezpłatnie. Bez wymówek!
Szczegóły akcji: Kampania edukacyjna SuperMenu – Zdrowie bez wymówek!
Wy się zapisujecie, a my… biegniemy się przebadać bo zdrowie jest ultra ważne <3.

tekst: S.WS.

grafika: SuperMenu

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj

SuperMenu by Anna Lewandowska to wiodący catering dietetyczny w Polsce, zbudowany w oparciu o filozofię żywieniową Anny Lewandowskiej. Jako pierwszy catering dietetyczny w Polsce, nie używa we wszystkich swoich dietach białego cukru, pszenicy i surowego mleka. Catering SuperMenu dostarcza wysokiej jakości diety w 17 wariantach do ponad 480 miast w Polsce oraz okolicznych miejscowości. Do produkcji wykorzystuje towary wytwarzane przez polskich rolników i firmy, by wspierać rodzime przedsiębiorstwa. Marka produkuje swoje posiłki we własnym, nowoczesnym zakładzie.

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj

uPacjenta – lider w obszarze home testing w Polsce i pierwsza w Europie platforma typu smart lab, umożliwiająca zamówienie badań krwi z dojazdem do domu i biura. Łączy pacjentów ze specjalistami medycznymi, eliminując bariery w dostępie do służby zdrowia i ułatwiając wykonywanie regularnych badań krwi. Oferuje szeroki zakres badań laboratoryjnych oraz testów na COVID-19, a także konsultacje wyników online.